xgamer.pl

w jakie gry gra najwiecej ludzi

w jakie gry gra najwiecej ludzi

Jak mogę się nauczyć hiszpańskiego On My Own

W jaki sposób można nauczyć się hiszpańskiego na własną rękę? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej – w tym artykule mam zamiar odpowiedzieć na to pytanie i pokazać trzy sposoby, aby pracować na hiszpańskich umiejętności w domu. Tutaj są!

1. Za pomocą Skype

Najlepszym sposobem, aby ćwiczyć z native speakerami jest spotkać się z nimi osobiście, ale jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego w domu, można korzystać ze Skype na pogawędkę wideo (lub czat głosowy, jeśli nie masz kamery). Upewnij się, że masz dobry mikrofon! Gdzie szukać rodzimych języka hiszpańskiego? Zapisz się na językowych serwisów giełdowych, fora dyskusyjne, użyj Facebooka lub couchsurfing.

w jakie gry gra najwiecej ludzi

2. Przekłada utwory z hiszpańskiego na swoim rodzimym języku

Trudno uwierzyć, jak skuteczna jest ta metoda. Będziesz nie tylko nauczyć się mnóstwo nowych słów lub fraz, ale także poprawić swoje słownictwo i mieć dużo zabawy z nim. Hiszpańskie słowo „Teksty”, jest „letra” . Google „[nazwa wykonawcy] [tytuł utworu] letra”, aby znaleźć słowa do piosenki, który wybrał do analizy i przełożyć na język ojczysty.

3. Udział w hiszpańskich forach

w jakie gry gra najwiecej ludzi

Zapisz się na kilka interesujących hiszpańskich forach (google „[hiszpańskie słowo hobby] forum” na google.es, na przykład „Forum viajes”) i rozpocząć interakcję z innymi użytkownikami. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby poprawić swoje umiejętności pisania i umiejętności gramatyczne. Wszystko podczas zabawy!

To jest to – odpowiedź na pytanie „Jak mogę nauczyć się hiszpańskiego na własną rękę”. Teraz już wiesz, jak się uczyć i ćwiczyć swoje umiejętności hiszpańskiego w domu. Nie trzeba wziąć lekcje języka stać się biegle hiszpański! Buena Suerte i bawić się podczas mówienia po hiszpańsku!

Bonus: 4. Zdobądź darmowy e-book i lekcje na temat nauki języków obcych szybko i skutecznie

Artykuł napisany przez: