xgamer.pl

jakie gry internetowe polecacie

jakie gry internetowe polecacie

Jak uczyć się hiszpańskiego Kostaryki

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, jesteś we właściwym miejscu! Mam zamiar pokazać wam trzy proste wskazówki, które z pewnością pomogą Ci nauczyć Kostaryki hiszpański.

Najlepszym pomysłem, aby dowiedzieć się kostarykański hiszpański jest udać się do Kostaryki. Możesz podróżować tam lub przenieść się tam na kilka miesięcy. Oto wskazówki, które pomogą Ci to zrobić.

Jeśli nie mogą podróżować – nie martw się, można również umieścić te wskazówki do wykorzystania. Wystarczy zanurzyć się w Internecie. Znajdź Kostaryki głośniki w Internecie, poszukaj niektórych rodzimych Kostaryki głośników w Twoim mieście. Przeczytaj ten artykuł, a będziesz na pewno znajdziesz kilka sposobów, aby umieścić te wskazówki w użyciu!

jakie gry internetowe polecacie

1. Przedstaw się na portalach społecznościowych

Przed wyjazdem do Kostaryki, przedstaw się na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Couchsurfing (społeczność przez turystów). Poznajcie niektórych ludzi i spotkać się z nimi twarzą w twarz po przyjeździe w Kostaryce! Dzięki temu, będzie to bardzo łatwo można zanurzyć się.

2. Zmierz się

Nie bój się mówić. Staraj się mówić po hiszpańsku przy każdej okazji. Zapytaj ludzi o drogę, rozmawiać z ludźmi na ulicy, w autobusie, czekając w kolejkach. Można znaleźć przyjaznych ludzi na całym świecie i Kostaryka nie jest wyjątkiem. Kultura Ameryki Łacińskiej jest bardzo wyluzowany i na co dzień, więc to będzie bardzo łatwo można rozmawiać z nieznajomymi każdego dnia.

jakie gry internetowe polecacie

3. Zapomnij o swoim ojczystym języku

To bardzo proste: jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego w Kostaryce, nie używać tam swój język ojczysty. Mów tylko hiszpański, myśleć tylko w języku hiszpańskim, tylko czytać w języku hiszpańskim, a nawet unikać ludzi, którzy mówią w swoim ojczystym języku. Interakcja z native speakerami jak najwięcej jak to możliwe, nawet jeśli hiszpański umiejętności nie są bardzo dobre (będziesz poprawić szybko!).

Należy pamiętać, że Costa głośniki Rico zwykle używają „usted” jako druga osoba liczby pojedynczej zaimka i tuteo nie jest używany.

To jest to: trzy proste wskazówki, w jaki sposób uczyć się hiszpańskiego w Kostaryce. Jestem pewien, że dzięki tym wskazówki można nauczyć się hiszpańskiego, nawet w ciągu kilku miesięcy. Tak więc, nauczyć się podstaw i kupić bilet do Kostaryki! Pura vida!

Artykuł napisany przez: