xgamer.pl

jakie gry farmerskie polecacie

jakie gry farmerskie polecacie

Praktyka amerykańskim akcentem

Czy chcesz ćwiczyć amerykańskim akcentem? Szukasz pewnych wskazówek, jak to zrobić? Jeśli tak, czytaj dalej, bo jesteś we właściwym miejscu. Ten artykuł jest dla ludzi, którzy chcą to zrobić. Mam zamiar pokazać wam trzy proste wskazówki, które pomogą Ci pracować nad swoim akcentem. Tutaj są!

1. Travel

Podróże kształcą, a także pomaga uczyć się języka oraz ćwiczyć akcent. Idź do Stanów Zjednoczonych lub Kanady, aby zanurzyć się w amerykańskim angielskim i praktykować swój amerykański akcent każdego dnia. Najważniejsze jest, aby mówić tylko w tym języku i spróbować ćwiczyć przy każdej okazji i oczywiście tylko z native speakers (można dokonać kilku znajomych na Couchsurfing i odwiedzić je).

2. Mów Internecie

Jeśli nie mogą podróżować, dokonać kilku znajomych online i ćwiczyć z nimi na Skype. Jest to również świetny sposób, aby pracować nad swoimi umiejętnościami mówienia i to za darmo. Wystarczy zarejestrować się na kilku stronach wymiany językowej i wysyłać wiadomości do Amerykanów, którzy chcą nauczyć się języka ojczystego w zamian za rozmowę w języku angielskim.

jakie gry farmerskie polecacie

3. Czytaj na głos

Czytać coś (oczywiście napisane w języku angielskim) i nagrać głos samemu (audio lub wideo) robiąc to. A następnie spróbuj ocenić swój akcent – poszukaj błędów wymowy, rzeczy, które są trudne do wymówienia, zła intonacja, rytm i tak dalej. A następnie spróbować wyeliminować te błędy!

W ten sposób można ćwiczyć amerykański akcent. Kluczem do sukcesu jest często ćwiczyć (codziennie!) I robić właściwe rzeczy (patrz wskazówki powyżej!). Powodzenia i baw się podczas uprawiania swój amerykański akcent.

Bonus: 4. Zdobądź darmowe lekcje na temat sposobu, aby dowiedzieć się amerykańskim akcentem

Kliknij Dowiedz amerykańskim akcentem i zapisz się już teraz, aby uzyskać darmowe lekcje na temat sposobu, aby dowiedzieć się amerykańskim akcentem!

Artykuł napisany przez: