xgamer.pl

jakie gry pojda na moj komputer

jakie gry pojda na moj komputer

Każdy jest inżynierem społecznym

Dzieci i nawet psy wydawać się, że rozumieją, jak zastosować koncepcję inżynierii społecznej. Dzieci zrobić dużo hałasu z obietnicy bycia cicho tylko wtedy, gdy oni dostać zabawkę lub podróż chcą. Psy sosny na pieszczoty i stada ludzi do żywności miski dla zwierząt domowych, mając nadzieję, aby go wypełnić. Ludzie są manipulowane psychicznie, dopóki nie robić to, co chce, przekupniów, takich jak zrezygnować z osobistych lub poufnych informacji online i offline. Jak DDoS (Distributed Denial of Service) jest zwykle jednym z wielu elementów składowych planu z celami wymuszenie, systemu lub dostępu do sieci, łapówkarstwo, zastraszanie, kradzieżą tożsamości, zniszczenie biznesu, handlu narkotykami i ludźmi, oraz inne rodzaje oszustw i nielegalnej działalności , Z drugiej strony, te socjotechnika i włamania kombinacja działań może mieć cel „zaradzenie postrzegane nierówności społeczne” lub osiągnięcia badań naukowych.

jakie gry pojda na moj komputer

Niektórzy mówią, że Kevin Mitnick, kiedyś znany jako największy na najbardziej poszukiwanego hakera, to ten, który jako pierwszy użył terminu „inżynierii społecznej”. Wyrażenie ma złą reputację online, ale czy jest to dobre czy złe działanie jest w umyśle widza tak jak DDoS, figle telefonów i innych działań, które mogą społecznie Engineer online i offline. Za każdym razem, kobieta lub mężczyzna nic nie robi w próbie, aby inni mogli robić to, co on lub ona chce, to jest socjotechnika.

jakie gry pojda na moj komputer

Ponownie, socjotechnika jest aktem duping osobę do ujawnienia informacji, które powinny być poufne lub do robienia czegoś on lub ona nie będzie normalnie. Ofiary takie niekoniecznie są naiwni i nieświadomi. Może to jest tak, że im zaufać praktycznie każdy. Cieszą się pomagając innym. Z drugiej strony, sprawców socjotechniki są atrakcyjne dla uniwersalnych, czas odporne ludzkich pragnień i emocji: pożądania, przyjaźń, moc, szczęście, pieniądze, chciwość, zemsta, miłości, spełnienia, sławy i bycia częścią większego przyczyna.
Artykuł napisany przez: