xgamer.pl

jakie gry dla dzieci polecacie

jakie gry dla dzieci polecacie

Porady Praktyka amerykańskim akcentem

Czy chcesz nauczyć się amerykański akcent? Szukasz kilka porad ćwiczyć amerykańskim akcentem? Jeśli tak, to świetnie, bo w tym artykule mam zamiar pomóc! Oto trzy wskazówki, które pomogą Ci znacznie lepiej rozmawiać z akcentem.

1. Oglądanie filmów z napisami

Oglądać amerykańskie filmy z napisami i powtórzyć po aktorów. To nie tylko świetny sposób, aby pracować nad swoim akcentem, ale również świetny sposób, aby poprawić swoje słownictwo i doskonalić swoje umiejętności słuchania. Wystarczy upewnić się, że aktorzy są rodzime amerykańskie głośniki. Oczywiście należy powtórzyć po nich głośno!

2. Porozmawiaj z native speakerami

Najlepszym sposobem, aby pracować nad swoim akcentem i umiejętności słuchania jest rozmawiać z native speakerami – twarzą w twarz lub w internecie. Tylko nie zapomnij poprosić Amerykanów, by poprawić swój akcent! Można szukać partnera językowych on-line na stronach takich jak Italki lub Polyglot nauczyć się języka. Jeśli chcesz ćwiczyć twarzą w twarz, a następnie można uzyskać w miejscowym college’u, używać CouchSurfing lub Facebook.

3. Śpiewaj

Słuchaj piosenek i śpiewać amerykańskich (lub rap) wzdłuż. Wystarczy wyszukać poprawnych lyrics, podkręcić głośność i ćwiczyć! Praktyka z każdego utworu przez co najmniej kilka razy – aż opanujesz wszystko. Należy zwrócić szczególną uwagę na sposób native speaker śpiewa i starają się naśladować jego lub jej wymowy i intonacji.

To wszystko – trzy wskazówki do praktyki amerykański akcent. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, aby ćwiczyć codziennie. Naprawdę, procedury są niezwykle ważne, jeśli chcemy osiągnąć każdy cel. Opracowanie zwyczaj i praktyka regularnie! Powodzenia i baw się z nowym akcentem!

Bonus: 4. Zdobądź darmowe lekcje na temat sposobu, aby dowiedzieć się amerykańskim akcentem

Kliknij Dowiedz amerykańskim akcentem i zapisz się już teraz, aby uzyskać darmowe lekcje na temat sposobu, aby dowiedzieć się amerykańskim akcentem!

Artykuł napisany przez: