xgamer.pl

jakie gry planszowe dla 4 latka

jakie gry planszowe dla 4 latka

Nauka amerykańskim akcentem – 3 Wskazówki

Czy uczysz amerykański akcent? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie! Mam zamiar pokazać wam trzy wskazówki, które pomogą Ci znacznie poprawić go (jeśli je użyć)! Tutaj są!

1. Jakie są najczęstsze błędy?

jakie gry planszowe dla 4 latka

Jakie dźwięki są najtrudniejsze dla ciebie? Jakie słowa są najtrudniejsze do wymówienia dla ciebie? Czy znasz różnicę między „ee” i „I”? Postaraj się wyeliminować najczęstsze błędy. Prace nad nimi krok po kroku – start z najczęstszych i najpoważniejszych błędów (Twój intonacji i wymowy).

2. Słuchanie podcastów

Ćwicz swój akcent z bezpłatnych podcastów z iTunes. Można również dowiedzieć się z VOA Aktualności Promocje angielskich podcastów, które są szczególnie dla osób, które chcą uczyć się angielskiego amerykańskiego jako drugiego języka. Posłuchaj podcastu i powtórzyć po głośnika. Powtórz ten proces kilka razy. Skoncentruj się na swojej wymowy i intonacji i porównać ją do tej z native speakerem.

jakie gry planszowe dla 4 latka

3. Podróż do Ameryki

Podróż do Ameryki, aby całkowicie zanurzyć się w amerykańskim angielskim. Jest to najbardziej skuteczna metoda, która ogromnie pomóc poprawić swój akcent i swoje umiejętności mówienia w ogóle. Ćwicz swój angielski przy każdej okazji i nie bój się popełniać błędów! Jeśli nie mogą podróżować – gospodarzem kilka Indiańska głośniki w swoim domu dzięki CouchSurfing.com!

Jeśli uczysz się amerykańskim akcentem i chce jeszcze szybciej poprawić swój akcent, należy pamiętać, aby ćwiczyć każdego dnia przez co najmniej 30 minut. Dzięki temu powinno szybko zauważysz znaczną poprawę!

Artykuł napisany przez: