xgamer.pl

jakie gry mozna pobrac na laptopa

jakie gry mozna pobrac na laptopa

Co to jest B Corporation

B Corporation

jakie gry mozna pobrac na laptopa

„B” oznacza „dobra”, jak w „pożytku publicznego”. B Korpus może wykorzystać moc do prowadzenia działalności gospodarczej zarówno cele ogólne lub szczególne w interesie publicznym, a także zysk.

Ogólne pożytku publicznego jest zdefiniowany jako „materiał pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, jako całości, co oceniano względem wzorca osób trzecich.” średnia innej firmy jest w zasadzie oceniający bez interesu finansowego w B Korpusu ocenia. Wymienione konkretne korzyści publiczne, bez ograniczeń, zapewniając o niskich dochodach lub o niedostatecznym osoby lub społeczności z korzystnych produktów lub usług, promowanie możliwości gospodarczych dla jednostek i społeczności poza tworzeniem miejsc pracy w toku zwykłej działalności gospodarczej, ochronie środowiska i poprawy ludzkiego zdrowie.”

jakie gry mozna pobrac na laptopa

Nowe prawo zezwala na istniejące spółki lub non-profit do konwersji do korporacji korzyści. Może to być korzystne z wielu powodów planowania podatkowego i finansowania. Na przykład, CouchSurfing (CS), światowa sieć gościnności, która łączy wypoczynek, został zarejestrowany jako New Hampshire organizacji non-profit z siedzibą w Kalifornii. Status non-profit na szczeblu państwowym nie daje korzyści podatkowych federalnego 501 (c) (3) rejestrację non-profit i ogranicza zdolność organizacji do zaakceptowania pewnych środków. Z różnych powodów, CS nie był w stanie uzyskać federalnego 501 (c) (3) Status non-profit, a jej narzut utrzymanie platformy 3,2 mln uczestników stale rośnie. Jednakże, poprzez konwersję do korporacji korzyści, CS była w stanie nabyć $ 7,6 mln kapitału podwyższonego ryzyka, na warunkach akceptowalnych dla obu inwestorów i zdecydowanej większości społecznie nastawionych uczestników sieci.

Prawo wymaga, aby zarząd do przygotowania określonego oświadczenia celów pożytku publicznego korporacji.
Artykuł napisany przez: